Just Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just Knights

JK 4ever
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jackino - přihláška

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Jackino
n00b
n00b



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 04. 07. 07

Jackino - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Jackino - přihláška   Jackino - přihláška Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 3:46 pm

Zdarec,
Do vaší gildy bych chtěl jít s berkem Jackinem na urovni levelu 20 a rase ork. Moje další postavy jsou druid lvl 18 (60 taming), mage 16 lvl a craft 100 mining, 60 tinkering a druhý craft na BS 95 BS a také 100 mingem. V gildách jsem byl Bandit uz nexistuje, Chaos také nexistuje a HoB z kterého jsme odešel sám protože se tam nic nedělo. Jinak ted jsem dlouho v žádný gildě nebyl, protože sem se věnoval craftům. Protože crafti sou už vytréněni hledám gildu. Na Endoru hraji necelé 2 roky. Mé skušenosti s PvM jsou dobré, ale PvP se jěště trošku učím. Všechny postavy co mám jsem vlastnoručně vyexpil. Uo mapu a TS samozřejmě mám.
Jinak v reálu se jmenuji Petr, jsem z Východních čech a je mi 15 let. Sám se uživit rozhodně dokáži protože mám crafta na BS a crafti na mining a dřív sem tamoval i hodně koně a lamy, ale jelikož to změnili tamnu sotva lamu .

Moje ICQ 343-894-773

Přeji příjemné rozhodování.
Návrat nahoru Goto down
Psychic
Člen
Člen
Psychic


Poeet p?íspivku : 20
Age : 33
Registration date : 15. 06. 07

Jackino - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jackino - přihláška   Jackino - přihláška Icon_minitimeWed Jul 04, 2007 5:05 pm

Sem PRO
Návrat nahoru Goto down
 
Jackino - přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Just Knights :: Adeptska sekce :: Prihlasky-
Přejdi na: