Just Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just Knights

JK 4ever
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Franta Fernet - přihláška

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Franta_Fernet
n00b
n00b



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 03. 07. 07

Franta Fernet - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Franta Fernet - přihláška   Franta Fernet - přihláška Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 8:54 pm

Buďte pozdraveni...

Mé jméno jest Kuba, a jsem 15-letej pařan UO z Opavy. Rád bych se přidal k váší gildě, a to s mým žoldákem Frantou Fernetem, který je momentálně na 16-tém plevelu... jsem celkem aktivní hráč, a času mám také celkem dost... mé ICQ je 257-001-437, takže pokud něco budete chtít, zastihnete mne zde...

s pozdravem Franta Fernet....
Návrat nahoru Goto down
Rewi
p0sthunter
p0sthunter
Rewi


Poeet p?íspivku : 75
Age : 31
Registration date : 14. 06. 07

Franta Fernet - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Franta Fernet - přihláška   Franta Fernet - přihláška Icon_minitimeTue Jul 03, 2007 9:10 pm

wary potrebujem, pro, navic si te pamatuju ze stok byla s tebou prdel rikal sem ti Karel Vodka
Návrat nahoru Goto down
https://justknights.forumczech.com
Aki
n00b
n00b



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 20. 07. 07

Franta Fernet - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Franta Fernet - přihláška   Franta Fernet - přihláška Icon_minitimeFri Jul 20, 2007 8:53 pm

Rewi napsal:
wary potrebujem, pro, navic si te pamatuju ze stok byla s tebou prdel rikal sem ti Karel Vodka

Bejt tebou nedráždim Frantu Fernetů bosou nohou!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Franta Fernet - přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Franta Fernet - přihláška   Franta Fernet - přihláška Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Franta Fernet - přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Just Knights :: Adeptska sekce :: Prihlasky-
Přejdi na: