Just Knights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just Knights

JK 4ever
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Korlic-ranger

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Korlic
n00b
n00b
Korlic


Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 29. 06. 07

Korlic-ranger Empty
PříspěvekPředmět: Korlic-ranger   Korlic-ranger Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 11:55 am

Ahoj moja postava sa vola Korlic je to ranger lvl 17. Od gildy by som ocakaval aspon 1 krat denne nejaky dung a samozrejme kopec srandy. Zatial som v ziadnej gilde nebol aj ked som si podaval prihlasku k ruziam. UOam mam takze s tym problem nieje. S PvP nemam ziadne skusenosti. Moje ine postavy su Talic berk lvl 16, The One merc lvl 11 a Lefuf negr lvl 12. Naj blizsie 2 mesiace budem mat vela volneho casu. V reale sa volam Miso a som zo Slovenska mam 15 rokov v Septembri 16.
Návrat nahoru Goto down
Dhaos
Člen
Člen
Dhaos


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 17. 06. 07

Korlic-ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Korlic-ranger   Korlic-ranger Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 8:35 pm

Vypadáš solidně a aktivně,sem pro na odzkoušení,btw vytáhni ten level aspoň na tech 18 v orcaku nebo burnedu to neni problem Smile (az od levelu 19 to leze nehorazne pomalu:p)
Návrat nahoru Goto down
lujdzi
Guild Master
Guild Master



Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 14. 06. 07

Korlic-ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Korlic-ranger   Korlic-ranger Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 11:05 pm

Korlic napsal:
Ahoj moja postava sa vola Korlic je to ranger lvl 17. Od gildy by som ocakaval aspon 1 krat denne nejaky dung a samozrejme kopec srandy. Zatial som v ziadnej gilde nebol aj ked som si podaval prihlasku k ruziam. UOam mam takze s tym problem nieje. S PvP nemam ziadne skusenosti. Moje ine postavy su Talic berk lvl 16, The One merc lvl 11 a Lefuf negr lvl 12. Naj blizsie 2 mesiace budem mat vela volneho casu. V reale sa volam Miso a som zo Slovenska mam 15 rokov v Septembri 16.
lol inac bud som slepy alebo tu nemas icq ked tak mi napis 313593263
Návrat nahoru Goto down
Korlic
n00b
n00b
Korlic


Poeet p?íspivku : 2
Age : 32
Registration date : 29. 06. 07

Korlic-ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Korlic-ranger   Korlic-ranger Icon_minitimeSun Jul 01, 2007 9:09 am

Moje ICQ je 403147229. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Korlic-ranger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Korlic-ranger   Korlic-ranger Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Korlic-ranger
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ranger-Millius

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Just Knights :: Adeptska sekce :: Prihlasky-
Přejdi na: